Bugun...



Yıldırım'da futbol şöleni
Tarih: 06-09-2017 16:59:26 + -


Geleceğin futbol yıldızı olmaya aday 12 yaş altı futbolcuların mücadele edeceği ve 6’sı profesyonel 10’u amatör olmak üzere 16 takımın yer alacağı Yıldırım Belediyesi Başkanlık Kupası, izleyenlere keyifli bir futbol şöleni yaşatacak


Yıldırım'da futbol şöleni

Geleceğin futbol yıldızı olmaya aday 12 yaş altı futbolcuların mücadele edeceği ve 6’sı profesyonel 10’u amatör olmak üzere 16 takımın yer alacağı Yıldırım Belediyesi Başkanlık Kupası, izleyenlere keyifli bir futbol şöleni yaşatacak. Akhisar Belediyespor, Altınordu, Beşiktaş, Eskişehirspor, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın yanı sıra Bursa’dan Yıldırım Belediyespor, Arabayatağıspor, Dikkaldırımspor, İnegölspor, Kafkasspor, Kaplıkaya Kültürspor, Milletspor, Nilüfer Beşevlerspor, Orhangazi Futbol Kulübü ve Yeni Karamanspor’un katıldığı Yıldırım Belediyesi Başkanlık Kupası, birbirinden çekişmeli karşılaşmalara sahne olacak. 7-8 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleşecek turnuvada maçlar Arabayatağıspor Kulübü Tesisleri’nde oynanacak. Turnuvanın maç programı şu şekilde;


A GRUBU: Beşiktaş(A1), Eskişehirspor(A2), Yeni Karamanspor(A3), Nilüfer Beşevlerspor(A4)

 

B GRUBU: Fenerbahçe(B1), İnegölspor(B2), Arabayatağıspor(B3), Milletspor(B4)

 

C GRUBU: Galatasaray(C1), Kafkasspor(C2), Yıldırım Belediyespor(C3), Kaplıkaya Kültürspor(C4)

 

D GRUBU: Akhisar Belediyespor(D1), Altınordu(D2), Orhangazi F.K.(D3), Dikkaldırımspor(D4)

 

7 EYLÜL 2017                                                       SAAT


A Grubu

Beşiktaş – Nilüfer Beşevlerspor                                10:00

Eskişehirspor – Yeni Karamanspor                      12:00

Nilüfer Beşevlerspor – Eskişehirspor                         14:00

Yeni Karamanspor – Beşiktaş                              14:40

Beşiktaş – Eskişehirspor                                          16:40

Yeni Karamanspor - Nilüfer Beşevlerspor           17:20


B Grubu

Fenerbahçe – Milletspor                                           10:00

İnegölspor – Arabayatağıspor                              10:40

Milletspor – İnegölspor                                            14:00

Arabayatağıspor – Fenerbahçe                             14:00

Fenerbahçe – İnegölspor                                         16:40

Arabayatağıspor – Milletspor                                17:20

 

C Grubu

Kafkasspor – Yıldırım Belediyespor                            10:40

Galatasaray – Kaplıkaya Kültürspor                     11:20

Kaplıkaya Kültürspor – Kafkasspor                             15:20

Yıldırım Belediyespor – Galatasaray                     16:00

Galatasaray – Kafkasspor                                         18:00

Yıldırım Belediyespor - Kaplıkaya Kültürspor      18:40

 

D Grubu

Akhisar Belediyespor – Dikkaldırımspor                      11:20

Altınordu – Orhangazi F.K.                                     12:00

Dikkaldırımspor – Altınordu                                       15:20

Orhangazi F.K. - Akhisar Belediyespor                 16:00

Akhisar Belediyespor – Altınordu                               18:00

Orhangazi F.K. – Dikkaldırımspor                         18:40


8 EYLÜL 2017                                                        SAAT

 

A1 – B2                                                                   10:00

A2 – B1                                                                10:00

C1 – D2                                                                   10:40

C2 – D1                                                                10:40

A3 – B4                                                                   11:20

A4 – B3                                                                11:20

C3 – D4                                                                   12:00

C4 – D3                                                                12:00

 

A2-B1 Galibi – A1-B2 Galibi                                 14:40

A2-B1 Mağlubu – A1-B2 Mağlubu                             14:40

A3-B4 Galibi – A4-B3 Galibi                                  15:20

A3-B4 Mağlubu – A4-B3 Mağlubu                             15:20

C2-D1 Galibi – C1-D2 Galibi                                 16:00

C2-D1 Mağlubu – C1-D2 Mağlubu                             16:00

C3-D4 Galibi – C4-D3 Galibi                                  16:40

C3-D4 Mağlubu – C4-D3 Mağlubu                             16:40

 

 

 






Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
  • Sakın çöpe atmayın, eski telefonlarınızda altın var!
    Sakın çöpe atmayın, eski telefonlarınızda altın var!
  • Bebişler
    Bebişler
  • Yurdum İnsanı
    Yurdum İnsanı
  • FANTASTİK
    FANTASTİK
  • ATATÜRK
    ATATÜRK
  1. Sakın çöpe atmayın, eski telefonlarınızda altın var!
  2. Bebişler
  3. Yurdum İnsanı
  4. FANTASTİK
  5. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
  • Osman Zeki Öner
    Osman Zeki Öner
  • Osmanlı
    Osmanlı
  • Kubat Ötme Bülbül
    Kubat Ötme Bülbül
  • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
    Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  • Aytaç Doğan İç Benim İçin
    Aytaç Doğan İç Benim İçin
  • İsmail Tunçbilek Derdin ne
    İsmail Tunçbilek Derdin ne
  1. Osman Zeki Öner
  2. Osmanlı
  3. Kubat Ötme Bülbül
  4. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  5. Aytaç Doğan İç Benim İçin
  6. İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI